на главную | выбор по рубрикам | поиск вакансии | поиск резюме
рег. работника | рег. работадателя | упр. вакансиями | упр. резюмеРезюме администратор, специалист ІТ

Олександр Денисюк


Должность:администратор, специалист ІТ
Образование:специалист
Имя:Олександр
Фамилия:Денисюк
Страна, регион:Украина, - /согласен на смену жительства/
Адрес:
Заработная плата: >400$
Возрост: 41
Телефон:
Факс:
email:
Языки: английский(sRw), украинский(SRW), польский(srw)


CURRICULUM VITAE


Денисюк Олександр Мирославович
м.Чернівці, вул. Б.Г.Сталінграду, 5/67.
email: alex_denysyuk@mail.ru


Персональні дані:
Стан цивільний: неодружений.
Дата народження: 23 лютого 1979 р.
Місце народження: м. Коломия, Івано-Франківської обл.


Характеристика:
Прагну працювати у колективі професіоналів, де чітко визначені та розподілені обов`язки.
Мені подобається адміністрування, налагодження та створення програм/скриптів для операційних систем *BSD, налагодження та управління CyБД MySQL, PostgreSQL і створення інтерфейсу взаємодії з ними.
Також своє майбутнє пов`язую з ip-телефонією, оскільки маю досвід та практичні навики роботи в даній галузі.

Роботу починаю із точного формулювання поставленої задачі, створюю план послідовних дій в робочому зошиті.
Працюю, не заважаючи іншим. В кінці роботи додатково зберігаю копії зроблених програм чи конфігурацій на файл-сервері.
Занотовую зроблену роботу в робочому зошиті. Якщо це завершений проект, то створюю повний опис в електронному вигляді.


Кваліфікація:
1. Адміністрування ОС FreeBSD 4.x; OpenBSD 2.x,3.x; NetBSD 1.x. Адміністрування CуБД MySQL, PostgreSQL.
2. Налаштування та управління інтернет-сервісами по протоколах POP3, SMTP, FTP, TFTP, SSH, HTTP, SHTTP, TELNET, H323, SIP.
3. Web-програмування: PHP, Perl, HTML.
4. Налагодження шлюзів ip-телефонії фірм: QUINTUM, CISCO, PLANET, DYNAMIX.

Професійний шлях:
з листопада 2003 р. адміністратор телекомунікаційних систем в ТОВ `Вестком`. Налагодження та технічна підтримка шлюзів ip-телефонії Quintum Tenor A400, A800; Cisco 1750, 2610; Planet vip-000, Planet-vip400; Asotel Dynamix DW-0004/H для роботи із аналоговими телефонними лініями, gsm-gate-ами та мініАТС.Робота із gatekeeper-ом (gnugk). Створення тунелів для з`єднання серверів із шлюзами ip-телефонії.Створення системи обліку викликів (біллінгу) на основі Quintum Tenor A800 в режимі роботи з IVR, freeradius, mysql та web-сторінки на php.
лютий 2003 -червень 2003 р.р. програміст індивідуальних рішень телекомунікаційних в ТзОВ `Maxfon` (Варшава, Польша).Створення разом із webдизайнером вебсторінок (http://www.najsms.pl, http://www.loga.pl).Cтворення та підтримка web-сторінки для безкоштовного хостінгу (http://www.websex.pl) з використанням мови php, ftp-сервера proftpd і СуБД postgreSQL.Взаємодія у створенні midp-додатків та створення сервісу wap.Створення СD для інсталяції redhat linux-а із драйверами для карти Dialogic E1 та програмами управління телефонними лініями під ОС linux. У створенні було використано технологію kickstart та власні rpm-файли.
серпень 2001 - січень 2003 р.р. програміст індивідуальних рішень телекомунікаційних в ТзОВ `Maxcom Polska` (Варшава, Польша).Адміністрування серверів під управлінням ОС OpenBSD 2.9-3.2, FreeBSD 4.2-4.7. Адміністрування декількох локальних мереж.Написання shell-програм резервного копіювання даних на файл-сервер та CDRW.Інсталяція та конфігурація робочих станцій (FreeBSD+X-Window)Утримування серверів на належному рівні, регулярне оновлення програм та системи.Створення сервера доступу по VPN-з`єднанню (FreeBSD+mpd+netgraph+mysql+chap).Робота із radius та proxy-radius серверами. Адміністрування серверів віддаленого доступу (RAS) Cyclades PR4000 (www.cyclades.com).Cтворення програми-демона на perl для зчитування статистичних даних з АТС SIEMENS HICOM 300.Розробка та створення web-сторінки перегляду, управління та вибору статистичних даних (інтерфейс для багатьох користувачів), отриманих з АТС.Cтворення програм для отримання статистичної звітності із бази даних (perl).
жовтень 2002 р. праця в швейцарській фірмі `Maxcom AG` по домовленості з `Maxcom Polska`.
жовтень 2000 - червень 2001 р.р. Системний адміністратор в ТзОВ `Вестком`. Управління реєстром користувачів в FreeBSD 4.2-4.5. Налаштування та догляд за модемним пулом (pppd+mgetty+pap+freeradius).Адміністрування локальної мережі.Управління хостінгом на базі веб сервера apache 1.3.x (virtual hosts, cgi, php). Створення веб-сайту для ISP WestCom (http://www.west.com.ua) на основі php i взаємодії з CyБД MySQL v.3.23.Управління сервером FTP (proftpd), сервером пошти sendmail.
серпень 2000 - жовтень 2000 р.р. Начальник відділу обробки даних в ЗАТ `Західний реєстр`. Ті ж функції, але в підпорядкуванні був оператор відділу обробки даних.Створення програми доступу до даних на основі СуБД MS Access з використанням Visual Basic.
травень 2000 - серпень 2000 р.р. Спеціаліст відділу обробки даних в ЗАТ `Західний реєстр`.Робота з СуБД FoxPro 2.6, MS ACCESS 97/2000. Створення програм для обробки, пошуку, перетворення, перетворення, зміни даних на вбудованих мовах програмування в FoxPro та Visual Basic в MS Access.Встановлення, налагодження та супровід робочих станцій на основі ОС Windows 9x, 2k.

Освіта:
1996-2001 навчання в Чернівецькому Державному Університеті на математичному факультеті. Спеціальність `прикладна математика`.
Отримав дипломи бакалавра та спеціаліста за спеціальністю `прикладна математика`.

Професійні навики:
програмування на мовах програмування Pascal, C, Perl, PHP, shell. Написання cgi-скриптів, web-сторінок. Знання SQL.
В даний момент займаюся вивченням програмування на мові java.

Комунікабельний, якщо є потреба в допомозі іншому працівнику, то обов`язково по мірі можливoстей надаю її.
В людях ціную професійність та порядність.
Володію мовами:
українська (рідна), польська (середній рівень), російська (середній), англійська (середній).

Зацікавлення:
технічна та художня література, туристичні подорожі, кінофільми.


добавлено 2004-06-10показано 1205 раз